PRE FIRMY

Radi pre Vašu firmu zorganizujeme malé automobilové preteky. Pozvite svojich partnerov
či zamestnancov a umožnite im stať sa na chvíľu pretekárom...

NA PRENÁJOM

F3 DALLARA 393,
trieda E2 -2000, PAV,
cena dohodou,
telefón: 0905-324455
info@proracing.sk

F OPEL LOTUS,
trieda E2 -2000, PAV,
cena dohodou,
telefón: 0905-324455
info@proracing.sk

NISSAN SUNNY GTI,
trieda N -2000, PAV, slalom,
cena dohodou,
telefón: 0905-324455
info@proracing.sk

NA PREDAJ

Nitro sada NOS,
cena dohodou,
telefón: 0905-324455
info@proracing.sk

 

 


 

Navštívte náš e-shop
s diskami OZ, MSW a SPARCO!

V roku 2021 sme oslavovali dvojnásobné jubileum. 50. výročie založenia firmy OZ Racing - lídra v oblasti zliatinových diskov ako pre verejnosť, tak aj pre motoršport a výrobcu značiek OZ RACING, SPARCO a MSW a 25. výročie našej firmy PRO RACING ako výhradného zastúpenia týchto špičkových diskov pre Slovensko.

25 rokov našej snahy o priateľský rodinný prístup k našim zákazníkom, odborné poradenstvo a vysvetlenie zákazníkom, že na kvalite veľmi záleží, že o niekoľko percent vyššia investícia sa oplatí a šetrí zákazníkovi nemalé peniaze do budúcnosti. Že nízka hmotnosť diskov sa citeľne prejaví na jazdných vlastnostiach auta a pohodlí. Ale predovšetkým toho, že takto kvalitné disky sú pre zákazníkov a ich rodiny bezpečné.

V tomto roku sme spustili našu novú stránku a e-shop www.DISKY.sk. Novinkou je možnosť vyhľadania auta aj podľa evidenčného čísla so zobrazením údajov o diskoch a pneumatikách zapísaných vo veľkom technickom preukaze Vášho vozidla a doplnili sme aj mnoho ďalších zaujímavých informácií o schválených diskoch na automobil zákazníka, náhradných dieloch i montážnom materiáli.

Veľká vďaka patrí všetkým našim zákazníkom, ktorí vypočuli naše rady a informácie a rozhodli sa pre jednu z troch značiek tohto svetového výrobcu – OZ RACING, SPARCO a MSW. Takto nám dodávajú entuziazmus a energiu vykonávať naďalej našu prácu čo najprofesionálnejšie a úspešne zotrvať v ťažkom a často neférovom boji s lacnými, nekvalitnými a nebezpečnými diskami.

Pozývame vás pozrieť si našu ponuku v e-shope www.DISKY.sk alebo aj naživo v showroome PRO RACING v Bratislave na Bajkalskej ulici.PRO RACING® opäť zvíťazil
v autoslalome

Pretekársky tím
PRO RACING® zvíťazil 15.09.2010 v tímovej trofeji AutoSlalomu na najdlhšej a najrýchlejšej trati tohto seriálu – na piešťanskom letisku. Na 1. a 3. stupienku víťazov tímovej trofeje stáli dokonca obe frakcie tímu, čiže spolu až 7 jazdcov. Viac...

Máme top dizajn!
Naši fanúšikovia na FB mali možnosť "namaľovať" budúci dizajn našej formuly o víťazovi ktorej rozhodli tiež sami fanúšikovia. Vyhral návrh Lukáša Viciana. Chcete si prezrieť všetky návrhy?
Viac...

Tím PRO RACING® vypisuje súťaž
o najlepší dizajn jeho formuly Lotus

Veľké foto bielej formuly si stiahni kliknutím na foto vľavo a svoj grafický návrh pošli na info@proracing.sk. Ak sa Tvoj návrh zrealizuje, odmena Ťa neminie. Môže to byť aj odvezenie sa v nej, alebo nejaké propagačné predmety od OZ Racing. Formula má mať bielo-červený dizajn (preferujeme viac červenej, ale finálne to necháme na teba) s využitím trochy čiernej, ak bude potreba tretej farby. Prípadné iné farby nás musia presvedčiť o ich opodstatnení. :-) Čo od nového dizajnu očakávame? Dizajn má opticky znížiť a rozšíriť formulu. Ak s nami chceš niečo prebrať, sme v pohotovosti na našich kontaktoch. Máš na to tento týždeň. Tešíme sa na všetky návrhy, môžu byť aj viaceré od jedného "grafika".

PRO RACING® zvíťazil v Púchove
v tímovej trofeji

Pretekársky tím
PRO RACING® zvíťazil 19.6.2010 v tímovej trofeji AutoSlalomu na trati Matadoru v Púchove. Vďaka tímovej spolupráci nielen na trati, ale aj mimo nej, sa podarilo poraziť doteraz „neporaziteľný“ tím favoritov z ČR. Viac...

PRO RACING® rozvíril vody
AutoSlalomu

Pretekársky tím
PRO RACING® postavil do sezóny AutoSlalomu 2010 osemčlenný tím jazdcov - Miroslav Baláž, Adam Čanecký, Aleš Hreha, Michal Sliviak, Martin Šraga, Miroslav Tichý, Jakub Valiga, Branislav Vartík. Niektorí z nich patria medzi skúsených jazdcov či už autoslalomu, pretekov do vrchu, alebo licencovaných pretekov SAMŠ, iní zaujali svojím rozvíjajúcim sa talentom. Viac...

SADNITE SI ZA VOLANT!
Tím
PRO RACING® organizováva pre firmy malé automobilové preteky. Za volanty pretekárskych automobilov si sadajú pozvaní VIP partneri a zažívajú nezabudnuteľné zážitky pri bojoch s časom medzi kužeľmi na dráhe automobilového slalomu. Podrobné informácie podajú členovia tímu. Aj takouto formou môžete podporiť automobilový pretekársky tím PRO RACING®.

Náš tím PRO RACING® usporiadal v termíne 7. - 11. októbra 2008 v spolupráci s tímom AutoSlalom.sk 8. ročník
AUDI PRO RACING® AutoSlalom Bratislava,
na ktorom sa tento rok zúčastnilo vyše 540 pretekárov. Správu, fotogalériu a výsledky nájdete na stránkach nášho internetového obchodu.

Ak chcete byť informovaný o príprave ďalších pretekov, podrobnostiach a o možnosti prihlásiť sa na ne, zaregistrujte sa na stránke www.KOLESA.sk a my Vás budeme informovať!!! Ak máte záujem o reklamné partnerstvo či radi by ste zorganizovali (v rámci slalomu alebo samostatne) preteky pre Vašu firmu alebo VIP partnerov, kontaktujte nás!

Info o možnosti usporiadania firemnej akcie sú TU!
Pre reklamné a mediálne partnerstvo info TU!

Ďalší XBOX-360 SLALOM
Tim
PRO RACING® organizoval 30.8.2008 na Carat Tuning Party 4 opať zaujímavo dlhý slalom. Výsledky TU!

XBOX-360 SLALOM
Tim
PRO RACING® organizoval v sobotu 28.6.2008 na Carat Tuning Party 3 v Piešťanoch 1300 m dlhý automobilový slalom. Na zraze mohli pretekári zažiť aj raritu - 6000 koňový dragster s prúdovym motorom, ktorý sa do cieľa šprintu rútil rýchlosťou takmer 480 km/h. Výsledky TU!

AUDI PRO RACING
bratislavský automobilový slalom 200
7

Opäť rekord - 680 pretekárov!

Od 3. do 7. októbra tím PRO RACING® organizoval pre firmy a verejnosť už siedmy ročník bratislavského automobilového slalomu, tentokrát na automobiloch Audi A3 Sportback TDI s manuálnou šesťstupňovou prevodovkou. Info nájdete TU!

Info o možnosti usporiadania firemnej akcie sú TU!
Pre reklamné a mediálne partnerstvo info TU!


OZ CRONO HT (MG,RG,MB)
Špičkový výrobca diskov z ľahkých zliatin OZ Racing rozšíril paletu diskov pre Vás v kategórii Racing štvoricou s názvami Crono HT, Crono HT MG (Matt Graphite), Crono HT RG (Race Gold), Crono HT MB (Matt Black). Vyrába sa v rozmeroch 15" - 18". Variabilná farebná škála a výnimočne nízka hmotnosť poteší aj tunerov. Aj k týmto diskom Vám ponúkame pneumatiky Pirelli so zľavou 35%!!!

BMW PRO RACING
bratislavský automobilový slalom 2006

Rekordná účasť!

Tím PRO RACING® organizoval od 21. do 24. septembra 2006 na bratislavskom letisku M.R.Štefánika už šiesty ročník – bratislavského automobilového slalomu na exkluzívnych športových modeloch BMW Z4 3.0 si Coupé. Na pretekoch sa zúčastnilo 637 pretekárov!!! Nájdete sa aj Vy vo výsledkoch? Viac...

OZ 35 Anniversary
Ako už možno viete, značka diskov OZ Racing práve oslavuje 35. výročie. Pri tejto príležitosti firma predstavila nový disk s názvom 35-th Anniversary. Je to disk čiastočne v retro štyle, no zároveň veľmi moderný. Logo v strede disku je v tvare prvého loga značky OZ zo začiatku 70. rokov. Vyrába sa v rozmeroch 15" - 18". Aj k týmto diskom Vám ponúkame pneumatiky Pirelli so zľavou 35%!!!

OZ ULTRALEGGERA
Výrobca špičkových diskov OZ Racing predstavil pre rok 2006 novinku, ktorá nahradila, respektíve vylepšila model Superleggera. Nová kovaná Ultraleggera je ešte ľahšia, ešte štýlovejšia a opticky väčšia. Tento model je v ponuke v striebornej farbe Racing Silver, v zlatej farbe Racing Gold výhradne pre automobily Subaru a v tmavej Matt Graphite Silver. Tieto technologicky najšpičkovejšie jednodielne disky sa cenovo nelíšia od staršieho modelu.

BMW PRO RACING bratislavský slalom 2005
Automobilový pretekársky tím PRO RACING® organizoval piaty ročník zaujímavých automobilových pretekov pre verejnosť a medzifiremných pretekov v automobilovom slalome. Viac...

 

 

PARTNERI

Automobilový
pretekársky tím
PRO RACING®
ďakuje za podporu
svojim PARTNEROM!
Budeme radi, ak sa ním stanete aj Vy.

VIDEO

PRO RACING®
team video

FOTOGALÉRIA

AUDI PRO RACING®
slalom 7.- 11.10.2008

KART RACE
18.1.2008

AUTOSLIDE
6.1.2008

AUDI PRO RACING®
slalom 3.- 7.10.2007

DRIFTINGDAY
Baba 27.10.2007

BMW PRO RACING®
slalom 21.- 24.9.2006

PAV Brezno
15.-16.7.2006

REDLINE
24.6.2006

PAV Dobšiná
17.- 18.6.2006

INCHEBA RALLY
28.10.2005

BMW PRO RACING®
slalom 22.- 25.10.2005

PAV Ostrá Lúka
17.- 18.9.2005

Autotuning zraz
Trenčín 26.- 27.8.2005

Cena Slovenska
Piešťany 20.8.2005

BMW PRO RACING®
slalom 7.- 10.10.2004

 

 

 

© Copyright   PRO RACING ® - Ing. Vladimír FRIEDL